Нам 10 років - Більше 3000 клієнтів! - Більше 1 млн. справ на зберіганні! - Клієнти всіх форм власності! - Співпраця з органами влади та управління!

Референции

«ТОВ «МОРІОН» провідне українське підприємство, що спеціалізується в сфері систематизації інформації щодо лікарняних засобів. В 2014 році ТОВ «Українська Архівна Компанія» провела науково-технічне опрацювання документів ТОВ «МОРІОН». Штат співробітників ТОВ «МОРІОН» нараховує близько 150 чоловік. Архівною компанією було опрацьовано і сформовано справи по особовому складу за 1998-2010 роки та справи тривалого зберігання у відповідності з правилами архівної обробки документів. Описи справ і акта на знищення первинної бухгалтерії зареєстровані в Державному Архіві м.Київа, що дало змогу ТОВ «МОРІОН» здати на втор переробку документи, термін зберігання яких скінчився. ТОВ «МОРІОН» рекомендує ТОВ «Українська Архівна Компанія» як надійного партнера в роботі по проведенню науково-технічної обробки документів.»


ТОВ «МОРІОН»

Все новости

Cкачайте

Наші брошури

Новини

ТОВ "ЕЛІН ЛТД"

2020-07-28
Класифікація ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівів (Послуги архіваріусів),проведення архівації,області: з особового складу-38 справ;постійного зберігання-8 справ; акт про виділення документів до знищення- за  1993-2018 роки в кількості- 20 позицій.

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»

2020-06-30
ДК 021:2015:79990000-0 (послуги з науково-технічної обробки документів,)проведення архівації,області: з особового складу-131 справа;постійного зберігання-21 справа; акт про виділення документів до знищення за 2011-2018 роки в кількості- 35 позицій.

Спрощена закупівля, Прозоро

Детальніше...

Все новости

Зробити безкоштовний запит

Ваш запит успішно відправлено.

Ваш запит успішно відправлено.

Ми в соц. мережах

Задати питання

Ваш запит успішно відправлено.

Ваш запит успішно відправлено.

 

 

 

Шановні клієнти та партнери!

Наша країна зараз переживає складний час через російську навалу, але це згуртовує та об'єднує українську націю. 

Українська Архівна Компанія 🇺🇦 також зазнала втрат та збитків від дій російських агресорів. Однак ми все одно продовжуємо надавати послуги. З першого травня наш головний офіс відновлює роботу у штатному режимі. Наразі працює центральний офіс компанії у місті Києві, архівосховище в Вінницький області та команда віддалених операторів обробки та збору даних в м. Чернігів.

Як і раніше, ми надаємо послуги:

  • зберігання документів в нашому архівосховищі;
  • архівації та впорядкування паперів.

Протягом останніх тринадцяти років Українська Архівна Компанія є чи не єдиною у державі з виключно українським керівництвом, бенефіціарами, співробітниками та головним офісом. Ми – провідна організація, що забезпечує архівне зберігання документів та виконує весь комплекс архівних послуг.

Всі кошти, що ми отримуємо завдяки власній діяльності, залишаються у державі та направляються на розвиток економіки України та забезпечення добробуту наших співробітників. Сьогодні, як ніколи, важливо бути єдиними. Перемога буде за нами! Слава Україні!

Українська Архівна Компанія 🇺🇦

Номенклатура справ

Створення списку видів документації

Закон України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» зобов'язує всі підприємства та організації України незалежно від форми власності, у тому числі юридичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності, забезпечувати збереження документів, котрі накопичились за час їхньої діяльності.

Складання номенклатури справ є одним із найголовніших етапів ведення ділової документації на підприємстві.

Номенклатура справ – це систематизований і проіндексований перелік справ, які створюються в діловодстві підприємства та його структурних підрозділів, із зазначенням строків їх зберігання, затверджений в установленому порядку (ДСТУ 2732–94 «Діловодство та архівна справа». Строки та визначення). Номенклатура справ ведеться для створення єдиної системи формування справ, забезпечення їхнього обліку, швидкого пошуку документів за змістом і видами, а також їх відбору для включення до складу національного архівного фонду.

Зазначення строків зберігання документів

Строки зберігання справ, включених до номенклатури, визначаються з урахуванням їхньої наукової, історико-культурної цінності відповідно до чинного Переліку або відомчих (галузевих) переліків документів.

Зведена номенклатура справ підлягає погодженню з відповідним державним архівом або органом вищого рівня один раз на п'ять років або невідкладно у разі істотних змін у формі власності, структурі, функціях і характері роботи установи.

Написання історичної довідки

«Українська Архівна Компанія» надає весь комплекс послуг з розробки, затвердження та погодження номенклатури справ для підприємств будь-якого виду діяльності.

 

Скачати документ