Нам 10 років - Більше 3000 клієнтів! - Більше 1 млн. справ на зберіганні! - Клієнти всіх форм власності! - Співпраця з органами влади та управління!

Референции

«ТОВ «МОРІОН» провідне українське підприємство, що спеціалізується в сфері систематизації інформації щодо лікарняних засобів. В 2014 році ТОВ «Українська Архівна Компанія» провела науково-технічне опрацювання документів ТОВ «МОРІОН». Штат співробітників ТОВ «МОРІОН» нараховує близько 150 чоловік. Архівною компанією було опрацьовано і сформовано справи по особовому складу за 1998-2010 роки та справи тривалого зберігання у відповідності з правилами архівної обробки документів. Описи справ і акта на знищення первинної бухгалтерії зареєстровані в Державному Архіві м.Київа, що дало змогу ТОВ «МОРІОН» здати на втор переробку документи, термін зберігання яких скінчився. ТОВ «МОРІОН» рекомендує ТОВ «Українська Архівна Компанія» як надійного партнера в роботі по проведенню науково-технічної обробки документів.»


ТОВ «МОРІОН»

Cкачайте

Наші брошури

Новини

05.09.2018 р.

УАК пiдписала угоду на виконня робiт з архiвного впорядкування документiв з ПРАТ
«Киiвобленерго». Формування справ, палiтурнi роботи та складання акту та опису справ з
подальшим погодженням в Державному Архiвi.

УАК визнано переможцем конкурсних торгiв органiзованих в системi PROZORRO

31.08.2018г. Київський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді виконавчого органу. 

Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації). Послуги з упорядкування архіву. Згідно документації.

Зробити безкоштовний запит

Ваш запит успішно відправлено.

Ваш запит успішно відправлено.

Ми в соц. мережах

Задати питання

Ваш запит успішно відправлено.

Ваш запит успішно відправлено.

 

 

 

Номенклатура справ

Створення списку видів документації

Закон України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» зобов'язує всі підприємства та організації України незалежно від форми власності, у тому числі юридичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності, забезпечувати збереження документів, котрі накопичились за час їхньої діяльності.

Складання номенклатури справ є одним із найголовніших етапів ведення ділової документації на підприємстві.

Номенклатура справ – це систематизований і проіндексований перелік справ, які створюються в діловодстві підприємства та його структурних підрозділів, із зазначенням строків їх зберігання, затверджений в установленому порядку (ДСТУ 2732–94 «Діловодство та архівна справа». Строки та визначення). Номенклатура справ ведеться для створення єдиної системи формування справ, забезпечення їхнього обліку, швидкого пошуку документів за змістом і видами, а також їх відбору для включення до складу національного архівного фонду.

Зазначення строків зберігання документів

Строки зберігання справ, включених до номенклатури, визначаються з урахуванням їхньої наукової, історико-культурної цінності відповідно до чинного Переліку або відомчих (галузевих) переліків документів.

Зведена номенклатура справ підлягає погодженню з відповідним державним архівом або органом вищого рівня один раз на п'ять років або невідкладно у разі істотних змін у формі власності, структурі, функціях і характері роботи установи.

Написання історичної довідки

«Українська Архівна Компанія» надає весь комплекс послуг з розробки, затвердження та погодження номенклатури справ для підприємств будь-якого виду діяльності.

 

Скачати документ