Нам 10 років - Більше 3000 клієнтів! - Більше 1 млн. справ на зберіганні! - Клієнти всіх форм власності! - Співпраця з органами влади та управління!

Референции

«ТОВ «ХІПП Україна» - одна з най успішніших компаній на ринку дитячого харчування України. Компанія «ХІПП Україна» вважає необхідним проводити роботи по впорядкуванню та архівації поточної документації для забезпечення соціального захисту своїх співробітників. Партнерами для проведення робіт по впорядкуванню документів обрали ТОВ «Українська Архівна Компанія» (УАК). Компанія виконує роботи якісно з відповідністю до норм чинного законодавства та діючих правових актів. Спеціалісти компанії професійно та в повному обсязі надають консультації щодо попередньої підготовки документів, архівного зберігання та цифрової документів, а також відповідального та своєчасно виконують домовленості, що стосуються строків та умов співпраці. Ми залишились задоволені результатами співробітництва, тому, без додаткових пошуків, звертаємось до ТОВ «Українська Архівна Компанія» протягом декількох років поспіль. Компанія «ХІПП Україна» висловлює подяку за компетентність та високий рівень підготовки спеціалістів компанії, доброзичливість та розуміння у ділових стосунках, що забезпечують довготривале та надійне партнерство. »


ТОВ «ХІПП Україна»

Все новости

Cкачайте

Наші брошури

Новини

ТОВ "ЕЛІН ЛТД"

2020-07-28
Класифікація ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівів (Послуги архіваріусів),проведення архівації,області: з особового складу-38 справ;постійного зберігання-8 справ; акт про виділення документів до знищення- за  1993-2018 роки в кількості- 20 позицій.

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»

2020-06-30
ДК 021:2015:79990000-0 (послуги з науково-технічної обробки документів,)проведення архівації,області: з особового складу-131 справа;постійного зберігання-21 справа; акт про виділення документів до знищення за 2011-2018 роки в кількості- 35 позицій.

Спрощена закупівля, Прозоро

Детальніше...

Все новости

Зробити безкоштовний запит

Ваш запит успішно відправлено.

Ваш запит успішно відправлено.

Ми в соц. мережах

Задати питання

Ваш запит успішно відправлено.

Ваш запит успішно відправлено.

 

 

 

Шановні клієнти та партнери!

Наша країна зараз переживає складний час через російську навалу, але це згуртовує та об'єднує українську націю. 

Українська Архівна Компанія 🇺🇦 також зазнала втрат та збитків від дій російських агресорів. Однак ми все одно продовжуємо надавати послуги. З першого травня наш головний офіс відновлює роботу у штатному режимі. Наразі працює центральний офіс компанії у місті Києві, архівосховище в Вінницький області та команда віддалених операторів обробки та збору даних в м. Чернігів.

Як і раніше, ми надаємо послуги:

  • зберігання документів в нашому архівосховищі;
  • архівації та впорядкування паперів.

Протягом останніх тринадцяти років Українська Архівна Компанія є чи не єдиною у державі з виключно українським керівництвом, бенефіціарами, співробітниками та головним офісом. Ми – провідна організація, що забезпечує архівне зберігання документів та виконує весь комплекс архівних послуг.

Всі кошти, що ми отримуємо завдяки власній діяльності, залишаються у державі та направляються на розвиток економіки України та забезпечення добробуту наших співробітників. Сьогодні, як ніколи, важливо бути єдиними. Перемога буде за нами! Слава Україні!

Українська Архівна Компанія 🇺🇦

Складання описів

Формування справ

Архівісти нашої компанії формують справи постійного зберігання та справи з особового складу відповідно до вимог законодавства.

Оформлення справи передбачає систематизацію документів, нумерацію аркушів, складання завірчого напису, а в разі необхідності – внутрішнього опису, оформлення титульного аркуша, підшивку.

Справи формуються з документів одного діловодного року. Документи включаються у справу тільки з одного питання або по групі споріднених питань, що становлять єдиний тематичний комплекс, і розміщуються в хронологічній або логічній послідовності.

Справа не повинна перевищувати 250 аркушів (товщиною 30–40 мм). Якщо аркушів більше, доцільно розділити справу на томи. Накази з основної діяльності; про прийом, переведення, звільнення, заохочення, сумісництво працівників; про надання відпусток; про накладення стягнення на працівника; відрядження працівників; з адміністративно-господарських питань групують у різні справи.

Архівне переплітання

«Українська Архівна Компанія» пропонує Вам високоякісні палітурні роботи, що відповідають нормативним вимогам у сфері архівного діловодства.

Архівне переплітання – це роботи, спрямовані на підготовку документів до тривалого зберігання та мінімізації обсягу, необхідного для зберігання. У нашій компанії працюють професіонали, які мають великий досвід з переплітання документів різного ступеня складності.

Ми застосовуємо технологію твердого оправляння, що дозволяє продуктивно працювати з документами і зберігати їх протягом тривалого часу. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, бо розуміємо, що бухгалтерія фірми – це важлива частина діяльності.

Наші фахівці пропонують:

  • стандартне переплітання документів формату А4 в жорстку картонну палітурку з обклеюванням корінця ледерином;
  • переплітання нестандартних справ у жорстку картонну палітурку з обклеюванням корінця ледерином;
  • брошурування методом шнурівки;
  • ручне переплітання;
  • розброшурування неправильно сформованих справ.

Складання описів справ з особового складу та постійного зберігання

Для забезпечення комплектування архіву в організації на всі завершені в діловодстві справи постійного, тимчасового (менше 10 років) зберігання та з особового складу (75 років зберігання), що пройшли експертизу цінності, складається архівний опис документів (після завершення оформлення справ).

Архівний опис документів – це архівний довідник, що містить систематизований перелік одиниць зберігання архівного фонду, призначений для обліку та розкриття змісту.

Описи складаються окремо на документи постійного, тимчасового зберігання та справи з особового складу.

 

Скачати документ