Нам 10 років - Більше 3000 клієнтів! - Більше 1 млн. справ на зберіганні! - Клієнти всіх форм власності! - Співпраця з органами влади та управління!

Референції

«Наша організація працює з 2006 року. В 2011 та в 2014 році, ми зверталися до ТОВ «Українська Архівна Компанія» за допомогою в науково-технічній обробці наших документів. В процесі роботи, співробітники ТОВ «Українська Архівна Компанія» проявили винятковий професіоналізм, компетентність і розуміння поставлених завдань та цілей нашої компанії. Робота проведена у визначені терміни та якісно. Від лиця ТОВ «Діалог Діагностикс» висловлюємо щиру подяку за прекрасно виконану роботу ТОВ «Українська Архівна Компанія». ТОВ «Українська Архівна Компанія» - наш надійний і довгостроковий партнер. »


ТОВ «Діалог Діагностикс»

Все новости

Cкачайте

Наші брошури

Новини

ТОВ "ЕЛІН ЛТД"

2020-07-28
Класифікація ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівів (Послуги архіваріусів),проведення архівації,області: з особового складу-38 справ;постійного зберігання-8 справ; акт про виділення документів до знищення- за  1993-2018 роки в кількості- 20 позицій.

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»

2020-06-30
ДК 021:2015:79990000-0 (послуги з науково-технічної обробки документів,)проведення архівації,області: з особового складу-131 справа;постійного зберігання-21 справа; акт про виділення документів до знищення за 2011-2018 роки в кількості- 35 позицій.

Спрощена закупівля, Прозоро

Детальніше...

Все новости

Зробити безкоштовний запит

Ваш запит успішно відправлено.

Ваш запит успішно відправлено.

Ми в соц. мережах

Задати питання

Ваш запит успішно відправлено.

Ваш запит успішно відправлено.

 

 

 

Шановні клієнти та партнери!

Наша країна зараз переживає складний час через російську навалу, але це згуртовує та об'єднує українську націю. 

Українська Архівна Компанія 🇺🇦 також зазнала втрат та збитків від дій російських агресорів. Однак ми все одно продовжуємо надавати послуги. З першого травня наш головний офіс відновлює роботу у штатному режимі. Наразі працює центральний офіс компанії у місті Києві, архівосховище в Вінницький області та команда віддалених операторів обробки та збору даних в м. Чернігів.

Як і раніше, ми надаємо послуги:

  • зберігання документів в нашому архівосховищі;
  • архівації та впорядкування паперів.

Протягом останніх тринадцяти років Українська Архівна Компанія є чи не єдиною у державі з виключно українським керівництвом, бенефіціарами, співробітниками та головним офісом. Ми – провідна організація, що забезпечує архівне зберігання документів та виконує весь комплекс архівних послуг.

Всі кошти, що ми отримуємо завдяки власній діяльності, залишаються у державі та направляються на розвиток економіки України та забезпечення добробуту наших співробітників. Сьогодні, як ніколи, важливо бути єдиними. Перемога буде за нами! Слава Україні!

Українська Архівна Компанія 🇺🇦

Списання документів

Списуємо документи зі строками зберігання, що сплили, відповідно до вимог законодавства.

Будь-яке підприємство або організація в процесі своєї діяльності накопичує документацію, у якої закінчується строк зберігання. Наші архіваріуси проводять роботи на підприємстві, формують справи постійного зберігання, справи з особового складу, складають Акт про виділення справ до знищення, Опис справ з особового складу та постійного зберігання. Ми завіряємо Акт і Опис в державних архівах і знищуємо списану документацію.

Щомісяця клієнтами нашої компанії зі списання та знищення документів стають більше 40 нових підприємств та організацій! Уже понад 500 нових клієнтів щороку! Більше 2000 клієнтів за час роботи компанії! Від органів влади й управління до невеликих комерційних підприємств.

 

Скачати документ

Знищення документів

Документи, що пройшли процедуру списання відповідно до законодавства, можуть бути знищені фізично. Знищення документів відбувається шляхом їх переробки на вторсировину або шредування. Представники нашої компанії виїжджають до місця зберігання документів, переплітають, вантажать та вивозять їх на місце утилізації. Клієнт отримує Акт про знищення документів. За бажанням, представник клієнта може бути присутнім при процесі утилізації документів.

Переплітання документів

Проводимо роботи з архівного переплітання документів постійного зберігання, справ з особового складу та будь-якої іншої документації, що вимагає оправляння. Штатні палітурники нашої компанії виконають палітурні роботи будь-якої складності. Ми переплітаємо всі види і типи документації. Щомісяця ми оправляємо більше 2000 справ!

Наше відео

ПРИКЛАД РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Клієнт: Логістична компанія "ДП Шенкер"

Завдання: Організація, структурування, каталогізація бухгалтерської та кадрової документації. Списання та знищення документів із закінченим терміном зберігання.

Рішення: Українська Архівна Компанія провела аудит наявної на підприємстві документації. Були оцінені фактори: кількість співробітників за штатом, період, за який будуть списуватися документи, структура підприємства.